קבלני איטום

אלמלם פרוייקטים בע"מ- איטום מבנים מזה 40 שנים

חברתנו מעסיקה קבלני איטום אשר מתמחים בשימוש בטכנולוגיות חדשות ובכל סוגי החומרים. כמו כן, המומחים שלנו יודעים לבצע איטום לכל סוגי המבנים. 

הקבלנים שלנו יכולים לבצע איטום לכל סוג מבנה מבוקש. על האיכות שלנו יכולים להעיד לקוחות רבים ומרוצים משירותי האיטום שביצענו אצלם. הקבלנים שלנו יודעים לבצע עבודות מורכבות, בין היתר איטום של מבנים תת קרקעיים, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות שלנו. 

קבלני איטום

 

לקוחותינו הינם מוסדות ציבור ממשלתי, כגון חברת חשמל, טכניון וכו', קבלני בניין וגופים פרטיים.

 

הקבלנים שלנו מבצעים את העבודות הבאות:

 

א. איטום ביריעות בטומנות

ב. בט-קל לבידוד ושיפועים

ג. הזרקות פוליאורטן לאיטום מבנים תת קרקעים

ד. איטום בחומרים על בסיס פולאוריטנים

ה. איטום בחומרים אקריליים

ו. התזת פוליאורטן מוקצף

ז. איטום בחומרים בטומנים

ח. יריעות P.V.C  ויריעות E.P.D.M

 

איטום מבנים : 

איטום מבינה הוא פשוטו כמשמעו, איטום בצורה הטובה ביותר. האיטום מונע לחות ורטיבות בחורף, וכתוצאה מכך שחיקה של המבנה. חשוב ביותר לבצע איטום, בייחוד בחורף, אך לא רק. יש להקפיד כי הבניין יהיו אטום לכל הנזקים לאורך כל ימות השנה, גם בקיץ. חשוב לציין כי איטום של מבנים כולל איטום גגות, גגות מרוצפים, מרפסות, וחדרים. בנוסף לאיטום בתים ומבנים יש גם איטום מבנים תת קרקעיים ומקלטים וכן איטום מאגרי מים.

 ביצוע איטום למבנה

קבלני איטום

הקבלנים שלנו משתמשים בחומרים הטובים ביותר לאיטום. קיימות בשוק שיטות שונות ומגוונות לאיטום וביניהן: יריעות בטומניות, זפת חמה, חומרי איטום אקריליים ועוד. איטום גגות בזפת היא השיטה הוותיקה ביותר והמסורתית ביותר שבה משתמשים קבלנים עד היום. את שיטת הזיפות המסורתית, מחליפה שיטת היריעות הבטומניות הנפוצה ביותר.

אנו אלמלם פרוייקטים בע"מ משתמשים גם בחומרי איטום פלואורנטיים למניעת נזילות ורטיבות. אנו מעסיקים קבלנים מן השורה הראשונה אשר משתמשים בטכנולוגיות החדשות ובכל סוגי החומרים ביותר ומתמחים בכך. לרשותינו קבלני איטום מקצועיים ובעלי ניסיון אשר מסוגלים לבצע עבודת איטום מקצועית ואחראית לכל סוגי המבנים.

 

בנוסף לעבודות של איטום מבנים אנו מעניקים מגוון רחב של שירותים נוספים. הקבלנים שלנו מבצעים עבודות איטום מורכבות של איטום מבנים תת קרקעיים ואיטום מאגרי מים. אנו מעניקים שירות הן למגזר הציבורי והעיסקי והן למגזר הפרטי. חברתינו מעניקה שירות בצפון והסביבה. אז אם אתם זקוקים לעבודת איטום מכל סוג שהיא התקשרו אלינו וקבלו הצעה מחיר עוד היום מהקבלנים המומחים שלנו. 

 

אם ברצונכם לבצע איטום מכל סוג שהוא , נשמח ליצור קשר לביקור במבנה למסירת הצעת מחיר על ידי נציגנו ללא כל התחיבות מצידכם.

 

בכבוד רב

אלמלם אברהם