הכול על איטום גגות

 

אין דבר מאכזב יותר מאשר לקנות דירה חדשה, לשבת בסלון ואז להבחין פתאום שמים נוזלים מהתקרה לתוך החדר. כאשר מדובר על דירה חדשה שזה עתה הקבלן מכר לכם התסכול הוא עוד יותר גדול, אך כדאי שתדעו שתמיד יש מה לעשות בנידון כי אפשר לבצע איטום טוב יותר לגג. יש מקרים שבהם מזמינים שירותי איטום כי מראש העבודה לא נעשה בצורה טובה מספיק, ובמקרים אחרים פשוט הזמן שחלף גרם לפגעים ולחוסר אטימות בגג ואז יש צורך להזמין את המומחים בתחום.

 

מתי מומלץ לבצע את האיטום?

 

חשוב לדעת שבמדינה כמו ישראל ניתן לבצע איטום גגות כמעט כל השנה, כי לא יורדת אצלנו כמות משקעים גבוהה מידי שעלולה להפריע לעבודות האיטום. עם זאת, במידה ואתם כן נמצאים במצב שבו אתם יכולים לבחור את הזמן שבו יבצעו עבורכם את עבודות האיטום הרי שכדאי יהיה לבצע עבודות כאלה בקיץ. כך יהיה יותר זמן שבו החומרים יוכלו להתייבש וכך למעשה תוכלו להיות בטוחים שהאיטום יחזיק מעמד ליותר זמן.

אטימה של גג

 

בחירת שיטת האיטום המתאימה

 

כאשר מדברים על איטום גגות, בין היתר איטום גגות מרוצפים, צריך להיות מודעים לכך שיש לא מעט שיטות איטום קיימות כמו האפשרות לאטום בעזרת יריעות ביטומניות, בעזרת רולקה או בעזרת זפת וחומרים אחרים. על מנת שהאיטום יחזיק מעמד לשנים, אתם צריכים לפנות אל חברה מנוסה שבין היתר תוכל לעזור לכם לבחור את שיטת האיטום הרצויה. כך הגג שלכם יהיה אטום תמיד ולא תסבלו עוד מנזילות באזורים שונים בבית.