איטום גגות מרוצפים

אין ספק שגג מרוצף צריך להחזיק לשנים רבות, אך אנו עדים לכך שאפילו במקרים שבהם נעשה שימוש בחומר איכותי ביותר, עדיין אחרי כמה שנים צריך לבצע איטום לגג. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות, כאשר הראשונה שבהן היא עבודה שמלכתחילה לא התבצעה בצורה מושלמת. עוד סיבות שמובילות לצורך בשירות של איטום גגות מרוצפים הן פגעי מזג האוויר וכדומה, וחשוב ביותר לטפל בדבר בעזרת המומחים בתחום.

איטום גגות מרוצפים        אטימת גג מרוצף

כיצד אוטמים גגות מרוצפים?

מוסכם כיום שהשיטה הטובה ביותר לאטום גגות עם ריצוף היא להרים את הריצוף, אך הבעיה היא שהליך כזה עלול להימשך זמן רב וגם לעלות לא מעט. לכן כאשר מדברים על איטום של גגות שאינו כולל את הרמת הריצוף, השיטה הכי טובה שיש היא לנקות את הגג, לפתוח הפוגות בין המרצפות בעזרת דיסק חשמלי ולנקות. חשוב לנקות היטב אחרי פתיחת הפוגות ואז לעשות מילוי בעזרת רובע אפוקסית, כי כך בסופו של דבר התוצאה תהייה הטובה ביותר וגם תחזיק מעמד לשנים. 

עבודה למקצוענים 

עבודת איטום של גג מרוצף זו עבודה שעדיף להשאיר למומחים בתחום, ואחת מהסיבות לכך היא שצריך לבצע את העבודה הזאת בגובה. לא כל אחד מסוגל להתמודד עם משימה כזאת, ואין ספק שצריך גם ציוד מתאים וידע בנושא, כך שרק חברה מנוסה ובעלת רזומה טוב תוכל לבצע עבודה כזאת. דבר נוסף שחשוב להקפיד עליו זה על נושא האחריות, כי ללא אחריות אין כל טעם להזמין את השירות בתחום, ולרוב מדובר על אחריות של לפחות חמש שנים.