איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מיםאיטום תקרות ורצפות של מאגרי מים זה תהליך חשוב ביותר ואסור לוותר עליו, כיוון שבמידה והמקום לא יהיה אטום, המים עלולים לחלחל למקומות שונים. המים עלולים להצליח לחדור דרך אריחים שמכסים את הרצפה, ומשם הם מסוגלים אפילו להגיע עד לבטון ולחלחל ביסודות הבניין כולו. מים שמחלחלים בצורה כזאת עלולים לא רק לגרום לרטיבות מסוכנת אלא גם להתפתחות של עובש ואפילו פטריות, ולכן זה כלל לא מפתיע שצריך לטפל במצב.

איטום מקצועי 

כאשר מדברים על איטום מאגר מים מדברים למעשה על שימוש בחומרים שונים שיוכלו לגרום למים לעצור ולא לחלחל לאזורים אחרים. חשוב לדעת שכמו שאנו רואים שינויים שהטכנולוגיה והמודרניזציה מביאות איתם לכל תחום אחר, כך קורה גם בתחום הזה, כי יש היום שיטות חדישות וחומרים איכותיים ביותר לאיטום מאגרים. יש תערובת צמנטית דו רכיבית גמישה לאיטום, יש חומר שנקרא פוליאוריאה, חומר שנקרא אופוקסי ועוד חומרים אחרים. חשוב ביותר לאטום כל מאגר מים עם החומר שיתאים לכך בצורה הטובה ביותר, כי לא לכל מאגר מים מתאים אותו החומר. 

עבודה שצריך להשאיר למומחים 

כל מי שרוצה לבצע עבודה כמו איטום של מאגרי מים צריך לפנות אל המומחים בתחום, כיוון שלא מדובר על עבודה שכל אחד יוכל לבצע. חברתו היא חברה מנוסה ביותר בכל מה שקשור לאיטום, והעובדה שיש לנו שנים רבות של ניסיון היא הגורם לכך שבסופו של דבר התוצאות שאליהן אנחנו מגיעים הן תוצאות טובות במיוחד.