איטום מבנים תת קרקעים ומקלטים

 

מאחורי החברה שלנו עומד ותק של 40 שנה. במהלך פרק זמן זה צברנו נסיון רב בכל סוגי הפרוייקטים של איטום מבנים. הותק והנסיון שלנו מאפשרים לנו להציע מגוון רחב של שירותי איטום מקצועיים, לכל סוגי המבנים:

 

כל עבודת איטום מבנה יכולה בין היתר לכלול איטום מקלטים שבמבנה וכן, איטום מבנים תת קרקעיים כמו חניונים ועוד. עבודות איטום שונות כוללות בין היתר גם איטום מאגרי מים, וזאת כדי לשמור על המים נקיים וטריים, ועל מעבר מים חלק ונקי. איטום של גגות מרוצפים חשוב כדי למנוע רטיבות בבית או לחילופין במשרד שתגרור ריח רע, טחב ושחיקה של התקרה. לכן, בייחוד לפני החורף חשוב לאטום את הגג באמצעות זפת או חומרים מיוחדים המיועדים לכך. 

 איטום למבנה תת קרקעי

עבודת איטום מבנים תת קרקעיים מתבצעת כדי למנוע חדירת מים רטיבות מהקרקע – בעיה מוכרת ונפוצה. עבודות איטום מבנים תת קרקעיים לא תמיד קלות וזאת מכיוון שהיא דורשת ניסיון רב, בייחוד באיתור מקומות רגישים שמהם עלולה לחדור או חודרת רטיבות. בנוסף, כדי לבצע איטום מקלטים ומבנים תת קרקעיים יש להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת. חומרי איטום ביטומניים והזרקת חומרי איטום פוליאורנטים הם רק חלק מהחומרים המשמשים לכך. 

 

חשוב לציין כי איטום היא פעולה חיוניות ביותר. משום מה, המקלטים והמבנים התת קרקעיים הם חלקי המבנה המוזנחים ביותר בכל הנוגע לתחזוקה ובכלל זה איטום. זאת בניגוד גמור לחיוניות של המבנים הללו בעיתות מצוקה כמו מלחמה, רעידת אדמה או סופות. במצבים כאלו, הצטרכו אלו שגרים בבניין לשהות במקלט זמן יחסית ממושך, ולכן, עליו לא להיות מוזנח ולכלול את כל הציוד הדרוש לשעת חירום. יתר על כן, המקלט או המבנה התת קרקעי צריכים להיות אטומים בחומרים הטובים ביותר כדי שלא יהיו בהם רטיבות וטחב וכן, לא ייכנסו חומרים מזיקים בשעת מצוקה. 

איטום מקלטים:

איטום למקלט

יש צורך בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת כדי לבצע איטום מקלטים ומבנים תת קרקעים. הקבלנים שלנו יודעים להשתמש בחומרי איטום ביטומנים אשר דרושים לביצוע איטומים אלו, וכחלק מעבודה זו הם מזריקים פוליאורטן אשר משמש לאיטום מבנים תת קרקעים אלו. 

 

בנוסף לשירותים הללו, הקבלנים שלנו יודעים להשתמש במגוון של חומרים מתקדמים. בין היתר, אנו משתמשים בפוליאורטן מוקצף, שהוא חומר בידוד התרמי הטוב ביותר, חומרים אקריליים, בט-קל, אשר משמש לבידודים ולשיפועים במידת הצורך ועוד. 

 

אם ברצונכם להשתמש בשירותנו לצורך ביצוע עבודות איטום מאגרי מים, גגות מרוצפים ומבנים תת קרקעים, או כל עבודת איטום מבנים אחרת, נשמח למסור הצעת מחיר ללא התחייבות מצידכם.